| cristi_1959 a întrebat:

Daca doresc sa imi fac un card la o banca trebuie sa platesc ceva vreo taxa?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu trebuie sa platesti taxa. Succes si numai bine!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Da! La banca Raiffeisen am platit 5 lei valoarea cardului.

| CybeRAthlete a răspuns:

Valoarea "plasticului" cardului din cate stiu... in jur de 10ron + / -
bafta

| Shery a răspuns:

Depinde de banca... eu am card de student de la ing(daca ai pana in 24 de ani, dar peste 18) cu 0 taxe, 0 comision daca restragi bani de la bancomatele lor sau daca platesti direct cu cardul.

| Puppetzz a răspuns:

Salut.
Cred ca da. trebuie sa puna ceva pe el cand ti. l face. oricum nu cred ca e o suma enorma. undeva sub 20 lei