| SeeDifference a întrebat:

Vreau sa deschid o firma!
Mai exact o firma....cum sa va explic stiti youtuberi cunoscuti care au parteneriat cu cineva gen fullscreen sau kinguin. As vrea sa creez o astfel de organizatie din care sa pot scoate ban...
Infine ma intereseaza cum pot sa infiintez o astfel de firma in domeniul online cerintele pentru asa ceva, daca pot ramane dator sau nu... tot ce stiti despre infiintarea unei firme in domeniul online!

1 răspuns:
| razvanel112 a răspuns:

Pentru asemenea chestii trebuie sa vorbesti cu niste specialisti... de unul singur nu cred ca o sa te descurci. uite, incearca sa vorbesti cu cei de aici.
http://www.infiintarefirmasrl.ro/......rl-11.html