| anonim_4396 a întrebat:

Cam pe ce data intra alocațiile la banca transilvania?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuia sa intre dupa data de 15, poate ti baga la sfarsitul acestei luni, daca nu i ti baga nici atunci, ia legatura cu secretariatul scolii si intreabă i pe ei, îi poti suna si astazi daca ai numarul lor si sa îi intrebi poate ti au suspendat (anulat) ei alocatia, depinde de rezultatele pe care le ai la scoală si absente daca ai multe numai primesti alocatie.Alocatia scoala o plăteste elevilor silitori.

| Laura134 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

A intrebat de alocații, nu de bursa. Alocația nu are nici o treaba cu bursa

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Laura134):

Cine a zis ceva de bursă? Despre alocatii i-am zis si eu.

| ManolacheRoxy a răspuns:

Bună ziua aveți idee dacă a întrat alocatia pe cardurile banca Transilvania jud Dâmbovița