| Irrriii a întrebat:

Care este limita pe care o pot ridica de la Western Union...cineva mi-a spus ca la 2000 € intampin anumite probleme

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu ai întâmpinat probleme la depunere, nu vei întâmpina probleme la retragere, chiar și dacă ti-a depus cineva 5000€ in cont, tu ii poți scoate fără a da explicatii, expelicatii se dau când depui mai mulți bani, parca peste 6-7.000€ o data, te întreabă de proveniența, dar și așa poți sa ii pui pe părți