| Hota a întrebat:

Care sunt cele mai mari bloguri/siteuri de afaceri si idei de afaceri din Romania?

2 răspunsuri:
| amstroe a răspuns:

Hota, pentru a te scuti de cautari, iti sugerez sa vizitezi pagina mea din afacerea LV7. Am lasat venitul la vedere, asa ca tu sa spui daca e ceva in care merita sa te implici sau nu! :) Bafta! Daca e de interes, cauta-ma in mess, ID amstroe
http://www.mstroe.lv7global.com/lv7/home.aspx

| fustiteTUTU a răspuns:

Eu iti sugerez sa iti creezi un blog pe nisa ta, pe ceea ce stii tu sa faci si sa incerci sa te promovezi. Iti faci prieteni noi, blogul tau va creste in vizite, e necesar sa il updatezi zilnic si cand vei ajunge la 1000 followers si cateva mii de vizite pe luna in mod constant, te poti inscrie la Google AdSense sa castigi bani din clickurile date de vizitatori pe linkurile de pe blogul tau. Se castiga din clickuri, nu din vizite.
Si poti incepe cu un giveaway, adica sa oferi produse gratis in schimbul promovarii linkului blogului tau pe facebook, twitter si dat share:

http://softnailsro.blogspot.com/......nails.html