| aaan a întrebat:

Castiga un tinichigiu-vopsitor auto mai mult ca un electrician-mecanic auto, cu atelier propriu bineintelees?

1 răspuns:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Avand in vedere ca partea mecanica si electrica a autoturismului,aduce mai multi clienti, da, poate castiga mai bine.Dar poti colabora cu alte ateliere, oferind clientilor fiecare, cartile de vizitas ale celuilalt.Cam asa se procedeaza,, dincolo, si e un fel de colaborare reciproc-avantajoasa.