| Xbam a întrebat:

Cat costa sa ma abonez la Digi?

6 răspunsuri:
| FcUcv a răspuns:

Internet, Tv sau Telefon?

| Taiby a răspuns:

500 la toate

| Xbam explică (pentru FcUcv):

Doar tv.

| Danielbc a răspuns (pentru Xbam):

Sfatul meu e ca cea mai mare greseala pe care poti sa o faci e sa te abonezi la digi.de ce? pentru ca la fiecare bataie a vantului se duce semnalul, nu prinzi antena 1, 2, 3 gsp, euforia.plus cam in fiecare zi dispare un canal important si isi revine dupa cateva zile.in zilelle alea tu vei da n telefoane si ori ti se va spune ca e o problema de la tine, ori vei suna si nu iti vor raspunde ori iti vor raspunde si dupa ce vor asculta problema iti vor spune sa astepti,, putin''si iti inchid telefonul.nu numai eu am patit asta. uitate la reclamatiile de pe facebook-ul lor

| Georgy_7936 a răspuns:

Nu platesti decat firum 1-2 lei m!

| myhaelamar86 a răspuns:

Nu te costa nimic. Abonamentul lunar este undeva la 60 de lei si cuprinde: telefonie fixa si mobila, internet prin fibra optica si internet pe mobil nelimitat, stick de internet si televiziune.