| Marcel69minecarftGamer a întrebat:

Cat e 0.80 US $ in lei? Vreau sa-mi cumpar ceva si nu stiu cat e, iar la livrare trebuie sa platesc in lei sau dolari? https://m.ru.aliexpress.com/......09666.html asta vreau sa iau

Răspuns Câştigător
| Iunix a răspuns:

3.37 lei ( 3 lei și 37 de bani ). Data viitoare caută pe google „ 0.80 US $ in lei " și o să-ți arate cât e.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 3 lei si nu platesti nimic la livrare pentru ca in comertul online international nu se practica rambursul... se plateste mereu online cu cardul si conversia se face automat