| Tatiana1098 a întrebat:

Caut si eu un job part-time ..De distribuit pliante, ma poate ajuta cineva sunt din Bucuresti.

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poti vinde anumite produse, ca acest colier din link-ul de mai jos de exemplu, si poti lua 10 lei la fiecare colier vandut, sau in functie de produs.(carduri, inele, handmade etc.)
http://mercador.ro/......1qc9B.html

| neutrino a răspuns:

Atunci cand cauti un loc de munca, neaparat trebuie sa specifici varsta, sex, studii, ce stii sa faci si salariul minim acceptat.