| bogdanmk29 a întrebat:

Caut un program care sa faca note de receptie pentru magazine din astea mai mici, ceea ce e pe net nu sunt conforme cu tipizatele si sunt scumpe asa ca as vrea ceva mai ieftin pana in 100 ron si sa fie note de receptie care arata ca cele tipizate

3 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Eu am SAGA.Lucrez cu el de ceva timp si nu am dat nici un leu, mi l-a descarcat cineva de pe net.Si nu am nici o problema ca n-ar fi listele conform tipizatelor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si nu-l gasesti.toate programele sa apeleze la tine.

Zappalici; x

| Annaa a răspuns:

Eu fac notele de receptie in Microsoft Office Excel.