| levelup a întrebat:

ce este google adsense?

Răspuns Câştigător
| Alex0194 a răspuns:

Google adsense este un servicu pentru webmasteri. Daca ai un site poti sa-ti pui reclamele de la google (stii tu imaginile alea sau chenarele alea cu linkuri si scris) pe site-ul tau; daca nu gresesc iti ofera si posibilitatea sa faci cateva setari cum ar fi culoarea si marimea chenarului si cred ca si altele

4 răspunsuri:
| Tom a răspuns:

Un serviciu oferit de Google care se ocupa cu reclamele pe site-uri.Acesta ofera posesorilor de cont google posibilitatea sa-si puna pe siteuri reclame de-a lor incheiate cu anumite firme. Iar in functie de cate clickuri o sa ai pe reclama care ti-o pui pe site primesti un anumit numar de centi iar cand ajungi la 100 $ poti sa scoti banii.

| Alex_9605 a răspuns:

E un serviciu de la Google care iti implanteaza reclame pe blogul sau site-ul tau. Tu ai de castigat bani de pe urma acelor reclame.Procesul e simplu, cand cineva da click pe o anumita reclama plasata pe site-ul tau de Google primesti niste bani in contul Adsense.Scrie pe google aceeasi intrebare pe care ai pus-o aici si afli mai multe detalii.

| levelup explică:

Am gasit si m-am
inscris multumesc pentru raspunsuri
Daca vreti sa le vedeti intrati aici http://zoompro.weebly.com/

| pit2y a răspuns:

L-am pus si eu pe blogul meu... http://blog.bvmag.ro... e in partea din stanga