| Nastia a întrebat:

Ce idei aveti sa pot face bani? ce afacere sa-mi fac?

Răspuns Câştigător
33 răspunsuri:
| bdc a răspuns:

In sfarsit poti incepe propria afacere cu bani putini... uita-te pe www.super-afaceri.ro ...Si mai am o idee buna... Poti sa vinzi suplimente nutritive pe baza de microalge marine. Sunt foarte bune, le-am incercat si eu. In chestia asta pot sa te ajut daca vrei. Scrie-mi pe mail la doracris@yahoo.com

| elly_5701 a răspuns:

Nu stiu..., dar si eu mi-as dori o asemenea... idee

| laurentyu a răspuns:

Am o afacere buna cu produse naturale iti iese 25% din cat vinzi plus ca daca inscri si alte persoane iti iese un procent din vanzarea lor iar daca ajungi la 200 de puncte in 2 luni iti iese un salaru pe an plus cei 25% din vanzari intra pe id trandafyr_laur si mai vb