| Omulambitious a întrebat:

Ce intrebari pune la interviu de la dedeman funda + vot! big grin

Răspuns Câştigător
| Monicloanta a răspuns:

Pai te va intreba ce studii ai, pentru a te putea repartiza la un anumit raion. De exemplu daca stii sa tai lemn si ai antecedente cu locuri de munca bine platite te va repartiza acolo unde trebuie sa tai lemnul cu unelte. Sau daca au posturi libere t poti angaja drept casier, e cel mai simplu. Sau daca te pricepi la articole de gradinarit...etc. Iti vor pune intrebari in functie de ce le spui ca esti instare sa faci.
Sper ca am fost de ajutor. big grin