| AndreiDealeras a întrebat:

Ce parere aveti despre proiectul Pi Network?

Răspuns Câştigător
| lCupidon a răspuns:

Mno, nu e rău să minezi câteva, nu se știe ce se întâmplă peste 10 ani.

6 răspunsuri:
| NotNamed a răspuns:

Nu e buna de nimic. Bitcoinul a devenit celebru din mai multe motive dar ramane acolo sus pentru ca se face greu. Pai cu Pi orice misca si are telefon poate sa mineze direct de pe acesta. Unde vrei tu sa se ridice la standardele Bitcoin cand oricine poate mina easy de pe telefon? Unii dintre voi ganditi cu fundul, scuze, toti ganditi asa. Greu mai gasesti oameni realisti cu o gandire analitica.

| Mirel4412 a răspuns:

Pi network e o inventie pentru iluzii, nu o sa cumpere nimeni niciodata cu bani grei un lucru ce e comun

| LPCTSTR a răspuns:

Hai ca si self-sponsorshipul merge bine la voi.
Pareri nu am, ca prefer sa muncesc o munca stabila decat sa frec belengherul crezand ca voi scoate ceva din internet in general si criptomonede in special.

| Zuzu1991 a răspuns:

Nu v-ati prins, tipu' vrea sa intram pe link-ul care lui ii v-a aduce bani, e si un Andrei169 in link-ul ala big grin

| NotNamed a răspuns (pentru Zuzu1991):

Exact

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu am încredere. Minez deja de un an.