| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa stiu inainte sa ma apuc de comert electronic?

3 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Pai pentru inceput ar fi bine sa stii ce inseamna programare.

daniela
| daniela a răspuns:

Ca nu tot ce zboara se mananca si ca atunci cand cumperi ceva de pe net nu stii ce poti primi

| nonni a răspuns:

Web-design, comert, marketing, baze economice si legislative ...sau doar bani sa platesti cate un specialist.

dar cel mai bine e sa stii in ce domeniu sa incepi comertul electronic, sa ai putina intuitie in domeniu ma gandesc, sa vezi ce ar merge,