| anonim_4396 a întrebat:

Ceau, care stie niste site-uri unde sa expun sau chiar sa vand logo-uri, template-uri, bannere etc! Si care este webdesigner sau se stie bine in photoshop (f. bine )! lasati id de messs va bag eu si acolo imi dai si niste site-uri pe mess! urgeeent pls fast!

Răspuns Câştigător
| msnew2011 a răspuns:

Http://ro21.info/5g, http://ro21.info/5h sunt 2 adrese cu situri care organizeaza concursuri de desing, logo, template, fundale etc si se castiga bani frumosi

1 răspuns:
| reaper a răspuns:

Caut web designeri si graficieni, imi puteti scrie pe mail, TPU@reapdevelopment.com