| danyelutzu a întrebat:

Cei care sunteti interesati de site-urile ptc(siteuri care te platesc pentru clickurile date pe reclamele lor) uitati-va aici... unde gasiti si niste siteuri foarte serioase care platesc 100%
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| unnimeni a răspuns:

Neobux.com este unul dintre cele mai serioase, daca ai rabdare iti sugerezi sa incerci, nu ai nimic de pierdut.

1 răspuns:
| albina333 a răspuns:

PTC-urile se cam duc la vale....eu am folosit mult PROBUX si am scos ceva bani de pe el dar acu s-a dus si asta, am incercat si NEOBUX (cel mai stabil) dar nu am reusit sa fac mare branza pentru erau multi referali inactiv si nu iesea mare lucru.
Acum am descoperit MARKET GLORY. Marketglory este un joc gratuit care nu necesita obligatoriu sa investesti in el. MarketGlory este un joc strategic de unde poti castiga bani virtuali si apoi sa ii convertiti in moneda reala. Prima luna este mai greu si castigurile sunt mici. Cu cat joci mai mult cu atat capeti mai multa experienta in joc si vei castiga si mai multi bani. Poti incepe aici si te pot ajuta cu sfaturi si tutoriale http://www.marketglory.com/strategygame/albina