Întrebare recomandată | Negru_Denis_1992 a întrebat:

Ceva joburi online pentru minori? DAU FUNDE

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Sub 16 ani, nu te poti angaja nicaieri (legal). Peste 16 poti sa te angajezi oriunde se angajeaza si un adult, doar ca nu poti sa lucrezi chiar full time.
In rest, "Ce stii sa faci pentru banii aia?"

7 răspunsuri:
| Negru_Denis_1992 explică (pentru CuriousStuff):

Stiu sa vorbesc bine engleza si sa lucrez in diferire programme si sunt foarte sociabil

| CuriousStuff a răspuns (pentru Negru_Denis_1992):

Ai putea sa lucrezi la support la acele programe pe care le cunosti foarte bine, asta in cazul in care ai uriasul noroc sa te si angajeze...

| Pandhoraa a răspuns:

Daca ai 16 impliniti poti lucra cu acordul parintilor.
jobul este acela de operator interviu, poti lucra de acasa, e un job part time, cu contract de munca
https://www.mercury.ro/......ator-cati/

| Negru_Denis_1992 explică (pentru Pandhoraa):

14 ani

| Negru_Denis_1992 explică (pentru Pandhoraa):

Ce salariu se ofera?

| Pandhoraa a răspuns (pentru Negru_Denis_1992):

Pentru amanunte acceseaza link-ul
ai acolo date de contact unde poti obtine amanunte, plata fiind in functie de timpul alocat acestei activitati
daca esti din Bucuresti poti merge pentru un interviu la sediul firmei, au si callcenter, poti lucra si acolo daca vrei