| sanboss a întrebat:

Ceva locuri de munca in strainatate stiti? de preferat Germania

Răspuns Câştigător
| Diana4you97 a răspuns:

Bună. Un articol foarte detaliat despre locurile de muncă din Germania dar și listă cu locuri de muncă clasate pe site-uri, o găsești aici http://www.muncitorul.com/locuri-de-munca-in-germania

2 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Am auzit ca se cauta permanent medici, asistenti medicali, ingrijitori pentru batrani, ospatari.

| Jameson a răspuns:

Buna. Fa-ti un cont pe best-jobs, e-jobs, comletezi un cv si o sa gasesti. Mult succes...