| GogosikaInfuriata a întrebat:

Cine a lucrat intr-o agentie Lotto unde sunt si aparate de joc, si stie cum functioneaza? S-ar putea sa obtin un post in acest domeniu, si nu prea stiu ce e de facut.stiu ca poate pare stupid, nu am mai lucrat inainte, decat 4 luni dar intr-un domeniu total diferit.si cam am emotii :-) Spre exemplu dimineata cand ajungeati la servici ce era de facut prima si prima oara? Mi-e frica sa nu ma incurc la bani, la rest big grin avand in vedere ca mie nici nu prea imi place sa lucrez cu banii, dar vreau sa-mi inving aceasta teama si poate asta e ocazia perfecta big grin Orice raspuns sincer si ajutator e binevenit. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Ada_9046 a răspuns:

Sincer nu cred ca vei obtine aici un raspuns adecvat :-s. Sunt multe de explicat in legatura cu aparatele alea si acum de cand cu noile impozite trebuie facute si multe acte. Cel mai bine ar fi sa-i ceri ajutorul unei colege (de la agentia ta sau de la o alta agentie), caci explicatiile "pe viu" sunt mult mai folositoare. Cu putin ajutor vei invata cum sta treaba si te vei descurca de minune.
Multa bafta! happy

1 răspuns:
| Ada_9046 a răspuns:

Multumesc pentru funda! happy