| Cornulet a întrebat:

Cine are experienta cu Agentiile de recrutare/ plasare a fortei de munca in strainatate? As vrea sa plec dar nu reusc sa gasesc o agentie mai serioasa.

4 răspunsuri:
| Cornulet explică:

Bitek, da cu contract as vrea sa plec si eu, In Anglia ar fi foarte bine, hai sa vorbim, da'mi un id pe privat, astept in continuare raspunsuri.

| bitek a răspuns:

Salut! unde ai vrea sa pleci? uite eu sunt in anglia si aici sunt 1001 de agentii de recrutare a fortei de munk! acum tu ai vrea sa pleci cu contract? eu te pot ajuta cu niste agentii din aglia daca vrei!

| bitek a răspuns:

Uite daca vrei asta e o agentie serioasa din Romania! am un prieten care a fost si a lucrat in scotia prin agentia asta...desigur in agricultura www.ifctunstead.co.uk! imi pare rau dar nu am nici un nr de telefon! incearca si tu! multa bafta!

| bitek a răspuns:

Oviss_28@yahoo.co.uk