| Alien a întrebat:

Considerati ca femeile sunt dependente de machiaj?

36 răspunsuri:
| radu a răspuns:

Din punctul meu de vedere. cred ca da

| Cryzy a răspuns:

Nu. Stiu multe femei care nu poarta deloc machiaj si se simt foarte bine. Asa ar trebui sa fie toate, frumusete naturala!

| Frozen a răspuns:

Da si Nu...la o nunta sau la o petrecere trebuie ca si "femeia" sa arate bine, nu?:d

| AlexiaB a răspuns:

Da unele chiar sunt dependente.happy

| andreea_8373 a răspuns:

Da, toate fetele sunt dependente de machiaj cum sunt si eu.

| coridrag a răspuns:

Marea majoritate da, sunt una dintre ele. Te fac sa arati mai bine, de ce sa nu recunoastem? iti pun in evidenta trasaturile si te fac mai frumoasa! Nu as putea sa traiesc fara asta, face parte din mine, zi de zi (daca ies din casa). Si asta in masura in care nu depaesti limita, adica machiajul de zi e machiaj de zi, subtil, iar cel de seara, este cel de petrecere!