| VrRos05 a întrebat:

Considerați femeile foarte reci față de noi bărbații?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dimpotriva, barbatii sunt reci si insensibili, fiindca la ei totul trece prin sula nu prin inima, ca la fete!

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Da fiindcă ele sunt satule de la 12 pana la 20 ani, câtă "sula" a intrat în ele și acum o dau pe partea sentimentala că nu mai au ce să facă nou, s-au plictisit

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

Iar ai venit cu jignirile?

Tie chiar nu-ti este rusine?

Probabil ca asa ai vazut la maica-ta, daca si dupa zeci de topice in care iti spun s ainvetezi cu jignirile si misoginismul, tot asa continui.

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Dacă te ai simțit nu e problema mea

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

Normal ca m-am simtit... ca nu-i normal ca un om fara pic de respect pentru fete si femei, jignind fetitele de 12 la 20 de ani, cand el este ultimul prost, care-i incapabil sa poarte respecte genului feminin, dar se plange intotdeauna ca nu se uita nici o fata la el.

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur, direct in groapa, la cimitir!

| Hyperion7 a răspuns:

Nu,e 50:50, depinde de cine dai nerd

| FindMyName a răspuns:

Depinde, sunt și fete calde și blânde, și altele mai reci. Dar aici și unii bărbați sunt așa, nu doar femeile.