| AntipaticuPreasfant a întrebat:

Http://www.libertatea.ro/......56148.html
dar femeile nu sunt dependente de telenovele?

6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Si nu numai, sa vezi cum isi pisa ochii cand moare vreun Alejandro crying. Cate una traieste la maximum evenimentele ce se deruleaza pe sticla. Iti dai seama cata lipsa de creier iti trebuie' pentru o asemenea realizare? Noi scapam usor de "mania" fotbalistica (ne consolam c-o bere, 2, 3... ), dar femeile, odata scapate de dependenta, dau in dementa.

Apache
| Apache a răspuns:

Articole de libertatea...

| harciog a răspuns:

Trebuie sa-si ia si astia banii si vomita si ei ceva acolo.E mai rau cu astia care adora sa regurgiteze.Cred ca de la criza asta ni se trage.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Nu, ce sunt alea?

| Siracuzia a răspuns:

Ba da! Si eu ma declar cu mandrie o dependenta de telenovele!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand fotbalul e un sport, daca poti compara un sport national cu suspansul oferit de telenovele, tot e ceva, eu nu pot!
Cele doua activitati au in comun privitul la televizor! aici se exclud meciurile live evident, unde stai in tribune si esti prins de valul primitiv al disperarii(daca nenorocita de minge nu intra in plasa? e sfarsitul lumii pentru unii).In schimb la o telenovela lucrurile decurg altfel, femeile nu-si paseaza sticlele de bere ci doar batistele si servetelele care trec din mana in mana pana ajung sa formeze un morman imens in sufragerie.La telenovele nu se face galerie, cum ar fi sa tipe femeile la balcon cand Jose Armando rupe tacerea si recunoste copilul din flori sau ghiveci?!?!
Probabil cei de la libertatea vor publica si alte sfaturi: "ajut-o sa scape de barfa si pasiunea pentru nimicurile unei vieti neimplinite!"
Nu suntem dependenti de nimic, doar un pic mai ciudati pentru cei ce pretind ca sunt perfecti.