| Mynameiz a întrebat:

Cum as putea sa vad cati bani am pe card online si daca as putea sa-i scot fara bancomat?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai acces la progarmul "internet banking" cu ID personal si password date de banca ta, da, poti sa vezi online ce bani ai in cont si poti chiar poti sa faci transferuri bancare.
Cat privesc retragerea banilor, poti sa-i scoti doar de la bancomat, sau la sa mergi la caseria bancii tale.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa vezi la ghiseu de unde ii poti si scoate, dau poti vedea in internet bancking

| Andreea11989 a răspuns:

Buna, ai nevoie de un serviciu care se cheama internet banking, iar ca sa scoti bani altfel decat de la bancomat poti sa scoti direct de la ghiseu, din banca.