| crzmax72 a întrebat:

Cum as putea verifica ca cati bani am pe card, fara sa ma duc la banca/atm, si bineinteles verificarea sa fie gratuita si online, de exemplu pentru un card visa (de la Banca Transilvania)? Daca ma ajutati, va dau funda!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti iei serviciul de internet banking de la banca la care ai contul. Bineintele vei plati cativa lei pentru acest serviciu

1 răspuns:
| nouatigaraelectronica a răspuns:

Salutare. Cel mai indicat este sa NU folositi alte siteuri de pe internet pentru verificarea contului. Trebuie verificat NUMAI pe siteul bancii Transilvania dar va trebuie un nume de utilizator si o parola care banuiesc vi le-au furnizat angajatii bancii cand ati semnat contractul la ei. In caz ca nu sunteti sigur daca aveti aceasta optiune, mai cititi odata contractul sau pur si simplu sunati la banca.