| Sweetyirina a întrebat:

Cum pot semnez cu o casa de discuri/?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cu pixul.

| DarQueen a răspuns:

Ai nevoie de publicitate, abia apoi, de fapt, ăsta e ultimul pas într-o carieră de artist.

| FaneFane6564 a răspuns:

E greu de spus, nu te cunosc nu-ti cunosc background-ul. Daca faci muzica de mult timp si esti talentata posteaza-te cantand pe Youtube cantand melodii sau tutoriale cum sa compui (asa facea si Tate Mcrae, caut-o pe ytb), daca imi dai raspuns cu lucruri despre tine legat de muzica pot sa te ajut cu sfaturi deoarece eu sunt producator si imi stiu cate ceva despre industria muzicala romaneasca cat si cea din afara.