| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Daca am 13 ani pot impartii pliante? Adica ma gandesc ca pur si simplu merg si duc pliante la blocuri,case, masini si castig putin dar bun.

3 răspunsuri:
| AndreiGigg a răspuns:

Probabil, dar nu știu cine te angajează pe tine și are încredere că împărți acele pliante.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La 13 ani firmele mari nu te angajează. Dar poți găsi patroni ai unor afaceri mai mici, care vor să facă reclamă în cartier micului lor magazin sau atelier de prestări servicii. Dacă îi găsești pe aceștia și le câștigi încrederea.

| Andreeush a răspuns:

Depinde de angajator.
La 13 ani nu prea ai șanse.