| Biiiiiia a întrebat:

Buna TPU.
De la ce varsta poti impartii pliante?
Si iti trebuiesc ceva acte...sau altceva?
Dau funda si voturi :*

4 răspunsuri:
| Biiiiiia explică:

Nu vreau sa impart pliante neaparat pentru banii castigati.
Pur si simplu din lipsa de ocupatie. happy.

| alaqfqafafas a răspuns:

Nuu iti trebuie nici un act nik.varsta 14 15 ani stiu sigur ca merge.mai jos nu stiu.am n prieteni care impart pliante de la 15 ani.acum au vreo 17happy

| Facebook_4877 a răspuns:

La kaufland, de exemplu, trebuie sa ai 18 ani, nu-ti trebuie niciun act, doar buletinul probabil! daca esti minora, roag-o pe mama...sau pe cineva major, sa se "inscrie" pentru tine.
din propria experienta: se castiga bani foarte putini, gen: un portbagaj de logan+in masina pe bancheta (deci pliante foarte multe) pe luna erau vreo 2-3 milioane happy. nu stiu daca ai posibilitatea de o masina... sa iei macar atat.

| Facebook_4877 a răspuns:

Trebuie sa ai 18 ani, pentru ca va trebuii sa-ti deschizi un cont, vei primii banii pe card happy, cel putin asa era la kaufland happy