Întrebare recomandată | Rizer a întrebat:

Daca am pierdut o factura de la E-on cum mai pot plati? Cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| faringosept a răspuns:

Mergi la sediu, si iti vor scoate imediat la imprimanta o copie a facturii cu care mergi si platesti unde vrei tu.big grin

8 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Direct la ei pe portal... https://myline-eon.ro/faq

| stlucian a răspuns:

Te duci la sediu E-on la biroul relatii cu publicul si acolo o sa-ti dea raspunsul.
PS Nu-ti face grija! URMATOAREA factura va contine si cea neplatita!

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Trebuie să mergi la sediul lor şi să le spui. Cel mai probabil îţi vor căuta numele în baza de date şi îţi vor spune pe loc cât trebuie să plăteşti.
Pa-pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesti cu ei. Iar apoi asigura-te ca ti-au dat o chitanta cum ca ai efectuat plata ca daca iti taie curentu si ei zic ca tu n-ai platito sa ai cu ce dovedi!

| CMaria21 a răspuns:

Cu o factura veche nu merge?

| Dyanita a răspuns:

Buna. Te poti duce la sediul lor si acolo sigur o vei putea plati.

| CBits a răspuns:

Suni la ei si tio trimit pe email, asa am procedat eu.

| zumze a răspuns:

Te poti duce la sediu.Sau poti astepta urmatoare factura happy