| UchihaShisui88 a întrebat:

Daca am Procesor AMD Athlon(tm) II P340 Dual-Core Procesor (2 CPUs), -2. 2GHz
Memorie 4096MB RAM
Fisier pagina 2410MO utilizati, 5258MO disponibili
Versiune DirectX DirectX 11
Memorie totala, aprox 1914 MB
Ce fel de jocuri imi voi merge pe PC si care le recomandati? Funda pentru un raspuns detaliat happy

2 răspunsuri:
| JusTPauL a răspuns:

Pc-ul e ca al meu de bun, ma gandesc k placa video e de 1Gb chiar daca acolo iti arata 1914:-j
Merg multe jocuri dar nu chiar toate, de exemplu gta4 s-ar putea sa-ti faca ceva probleme legate de processor
Uite aici o lista cu jocuri care cu siguranta iti vor merge toate
http://games.rovt.ro/downloads/jocuri_full.htm
Funda?:D

| mOnAsX a răspuns:

In primul rand "Ce fel de jocuri imi voi merge pe PC"? laughing)
in al 2 lea rand ai un calculator destul de bun!
aproape oricu joc merge... poate chiar toate... cu totul ca nu ai specificat placa video happy funda?