| anastasiiiiiiiaaaa a întrebat:

Daca ati avea propriul hotel, ce oferte de Craciun ati avea?

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Craciunite gratis!

| 211wasgnij a răspuns:

Un pachet all inclusiv, intr-un pret as introduce toate serviciile de care dispun, gratuit cazarea copiilor pana la 7 ani si un discount de 20% celor care si-au facut rezervare cu 6 luni inainte platind jumatate din pretul total al serviciilor.

| CARMENCITA a răspuns:

Ai tu hotel? Cadouri pentru clientii hotelului,o masa gratis,as invita un solist cunoscut sa le cante,o noapte gratis. Daca as avea un hotel in fiecare camera ar fi sampon,sapun, parfum, etc.gratis,copii ar primi jucarii si fiecare client un cadou.As avea mai multe oferte, dar nu am hotel ca sa-ti spun.

| eliaclodia a răspuns:

De ce nu am un hotel? De ce?
Ce m-as distra de Craciun! Asta as face, m-as distra cu personalul si clientii!
As face tombola. Pui un cadou si iei altul. Pe langa marea petrecere cu desertul gratis si as face o imensa masa cu sute de deserturi la alegere, pe terasa si terasa sa fie seminchisa si as arunca noaptea artificii. Ne-am juca tot felul de jocuri. Eeei! Nu ma mai gandesc, ce ma plateste cineva?