| Roland_Mesaros_1998 a întrebat:

Daca ma duc la banca si cer un extras de cont ma duc la masa unde mi-am deschis contul sau la masa de persoane fizice si juridice?

Răspuns Câştigător
| onuticuta200312 a răspuns:

Mama lucreaza la o banca si stiu ca este indiferent unde te duci dar trebuie sa fie la unul dintre sediile bancii si nu conteaza la ce masa! FUNDA?

1 răspuns:
| tigrahid a răspuns:

Indiferent daca esti persoana fizica sau juridica, poti cere un extras de la orice agentie a bancii unde ai deschis contul.