| RaduPoe a întrebat:

Daca ma puteti ajuta sa inteleg. Daca imi cumpar centrala telefonica imi pot face propriul numar cu suprataxa, respectiv sa imi fac numar pentru plata prin sms?

2 răspunsuri:
| alexmarton a răspuns:

Depinde ce intelegi prin centrala telefonica, ca acum sefolosesc serverele pe poest de VOIP, si alte programe speciale sau chair pirate, pentru o conversatie, dar centrala telefonica, hm, merita sa incerci, eu doar pe servere am lucrat si VOIp, dar eu cred ca se merita si suna destul de bine idea.

| RaduPoe explică:

Intrebam ca sa stiu daca pot evita firme de genul care mi-ar lua un comision de peste 50%