| Ungurean_Andrei_1999 a întrebat:

Daca nu sunt angajat pot lua un card de credit?

7 răspunsuri:
| MiaKate a răspuns:

Da. Dacă ești minor ai un card numit "bufniță" și trebuie sa mergi cu părinții la banca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iei, dar maxim 3.
Unu fara limita de cheltuit si celelalte 2 au limita de 10000 fiecare.
Succes.
Dar ce vrei sa iti iei? calculator telefon si mai ce? laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Nici o banca nu iti av acorda vreodata un credit, daca nu esti angajat de minim 1 an de zile, facand dovada ca poti platii banii inapoi.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde le scoți? Nu da nimeni card de credit dacă nu ai venituri

| darrio2007 a răspuns:

Nu. Pentru ca nu ai nici un venit. Ei cum isi recupereaza banii de la tine?

| Andreeush a răspuns:

Nu ai cum.
Trebuie să ai venituri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Eram sarcastic. lol