| DangerF a întrebat:

Daca trimit cuiva o poza cu un bilet de pariuri care sa zicem ca o sa fie castigator, poate persoana aia sa faca ceva? Sa fure banii?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, fara bilet nu poate incasa niciun leu, nimeni nu da nimic pe o poză, ei vor biletul original nu o poză un fals.

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Atata timp cat nu are biletul si fizic nu.

| Invictusman a răspuns:

Fara bilet nu poate sa facă nimic.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are cum sa fure nimic, atata vreme cat nu are biletul original in mana.
Atentie, nici tu nu poti incasa acel bilet castigator, daca nu ai 18 ani impliniti, fiindca jocurile de noroc, sunt interzise minorilor.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersii pentru fundă, sanatate.