| sexycutza a întrebat:

Dau funda: Am un site cum il pun pe net sa am multi vizitatori da sa nu aud de adense si adwords

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Intra pe Blogger, dupa ce ti-ai deschis cont pe Google, daca nu ai, pune-ti site-ul acolo, apoi intra setarile din contul tau de pe Google, la sectiunea "Instrumente pentru webmasteri", citeste cu atentie tot ce scrie acolo in ce priveste optimizarea site-ului pentru a aparea pe primele pozitii in Google, fa ce ti se cere, si vei avea site-ul pe primele locuri pe Google. Eu asa am facut, si, fara sa ma coste nimic, site-ul meu (il gasesti pe profilul meu) apare la tastarea unor cuvinte chiar pe primele 3-4 locuri de pe prima pagina a Google, lucru pentru care altii dau bani grei. Trebuie doar sa iti alegi cu grija cuvintele cheie care le vei pune, cele pe care cel ce cauta le tasteaza in casuta de cautare a Google. Mie mi-a crescut chestia asta traficul pe site de vreo 3-4 ori mai mult, deci functioneaza.

6 răspunsuri:
| PiGeY a răspuns:

Ce are adsense cu publicarea site-ului tau? Incearca sa-ti cumperi un domeniu si un hosting. Sunt subdomenii si hosting gratuite pe destule site-uri. Primesti un user si o parola, te loghezi FileZilla, urci site-ul in hosting si spor la treaba! Adsense sunt reclamele de la google si adwords ( din cate stiu eu ) face parte din ceva optimizare ( de care ai nevoie daca vrei sa apari sus in google la diferite cautari ). bafta

| HaiHui4Ever a răspuns:

Toti dorim site-uri cu multi vizitatori batand din palme, toti vrem fara experienta sa facem bani.

1. In primul rand invata ce e ala un site
2. Fa o mini cercetare de piata si vezi daca site-ul va fi atractiv - daca tu vrei sa vinzi nave cosmice in Romania, nu o sa ai piata pentru asa ceva
3. Dupa ce ai reusit sa faci un site (macar cu www.blogspot.com) invata cate ceva despre SEO
4. Persevereaza

| alexxxutz a răspuns:

Backlinkuri multe. adauga-l in directoare multe ( gasesti pe dirpedia.ro ). invata seo... google iti aduce cele mai multe vizite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin promovare web: http://www.cs-gothic.ro/web/ sau http://www.cs-gothic.ro/top/

| sexycutza explică:

Ms

| sexycutza explică:

Cristi 202 mersi