| Bota_Cosmin_1999 a întrebat:

Doresc să-mi achiziționez un tractor prin fonduri europene nerambursabile, lucrez circa 10 hectare de pământ, pot lua fonduri pentru suprafață asa de mica, menționez ca sunt tânăr fermier.
Mulțumesc mult!

3 răspunsuri:
| VladAntonio a răspuns:

Salut! Suprafața ta se teren nu este de loc mica! Dat fiind faptul că esti tanar vei fi acceptat cu ușurință sansele sunt 80%

| Bota_Cosmin_1999 explică (pentru VladAntonio):

Îmi poți spune prin ce pot sa accesez aceste fonduri?

| VladAntonio a răspuns (pentru Bota_Cosmin_1999):

Păi le poti a accesa prin terenul pe care îl ai dar trebuie să fii proprietar in acte, mergi la filiala județeană de fonduri europene și iti vor spune ei totul, apropo vezi ca cel mai probabil va trebui să-ți deschizi o firmă!