| Știrbossboss a întrebat:

Salutare, as dori sa deschid o ferma de bovine prin fonduri europene nerambursabile, o sa fac 18 ani în câteva luni. Dețin 4 hectare de pământ, am șanse sa ma incadrez la tineri fermieri? Urmează sa fac și un curs de calificare lunile viitoare, dețin deja un tractor si câteva utilaje, am și grajd (încap undeva la 6 capete) și as dori sa îl extind și as vrea sa stiu cam care sunt cerințele, va multumesc și numai bine.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

1 fă-ți firmă
2 fă ceva școală in domeniu

apoi iți voi spune că șansele tale s-au triplat (cel puțin)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Https://fondurile-europene.eu/? gclid=CjwKCAiArY2fBhB9EiwAWqHK6t8zBVcawGEPN2lm7PeklEG8gOuQ2mMDMGu-n0Yb0MDUjy7wLP3ckBoC5PYQAvD_BwE