| Happy33 a întrebat:

Este legal (adica ai voie) sa cumperi produse de pe un site (din strainatate) si sa creezi un magazin online unde sa vinzi acele produse.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da daca le cumperi cu factura si ai un magzin online pe care le vinzi tot cu factura.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vinzi cu factura si cunperi cu factura e legal

| AlexSalling a răspuns:

Da, nu-i nicio problema.

| JesusCristi a răspuns:

Pai da atata timp cat le-ai cumparat si nu le-ai furat ca varu marcel

| InfernoRO a răspuns:

Da este legal dar trebuie sa completezi un formular si iti va veni la tine la magazin! Cred ca ai vazut vreo data la un magazin cand ii aduce marfa sa completeze un formular si sa plateasca
SPER CA TEAM AJUTAT!