| Mirelacristina a întrebat:

Facultatea de arhitectura navala la Galati sau la Constanta? Care este mai buna?

Răspuns Câştigător
| Yurisa a răspuns:

Sunt bune amandoua! Stiu pe cineva care a terminat la Galati, s-a angajat imediat si acum lucreaza ca inginer incepator. Castiga in jur de 4000 de lei

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Amandoua sunt la fel de bune!
Recomand pe cea care este mai apropiata de casa ta!

| SynapseNinja a răspuns:

Eu sunt din Galați și am auzit că și cea de aici este la fel de bună ca cea de la Constanța. Acum rămâne la aprecierea ta unde vrei să o faci, o poți face pe cea mai apropiata de tine.