| vasile9567 a întrebat:

Hei lume, am auzit că cei care își fac un cont de Revolut prin intermediul unui utilizator mai vechi primesc 50 lei. Eu am primit link-ul de mai jos de la o cunoștință.
https://revolut.com/referral/sebast997s! G10D21
Credeți că merită sau este doar o făcătură?

Răspuns Câştigător
| iulianr a răspuns:

Cred ca e om. Eu mi-am facut cont saptamana trecuta prin intermediul unei invitatii si am comandat cardul...acum sa vad daca primesc. Oricum, nu primesti banii imediat ce iti faci contul. Trebuie sa incarci minim 50 lei in cont si sa comanzi cardul fizic (care ar trebui sa ajunga cam in 2 saptamani. sper sa nu fie intarzieri), iar acei 50 lei ii primesti cand faci prima tranzactie cu cardul fizic. Oricum, aplicatia mi se pare ok pana acum.

2 răspunsuri:
| Daniel323 a răspuns:

Este ok.

| vasile9567 explică (pentru iulianr):

Mulțumesc. Am făcut și eu contul și am făcut si o comanda online. A doua zi am primit suma de 50lei