| Jojopu a întrebat:

Hei lume, am auzit că cei care își fac un cont de Revolut prin intermediul unui utilizator mai vechi primesc 50 lei.
Este chiar adevarat imi puteti trimite un link, va rog?

Răspuns Câştigător
| Stefan454 a răspuns:

Salut, iti recomand sa iei un alt referal din alta tara. In Romania nu iti dau asa multi bani daca asta urmaresti.
De exepmplu daca te inregistrezi cu un referal din Singapore primesti 50 de dolari Singaporezi (SGD) echivalent cu 160 ron la noi in Romania.

Asta e link-ul:
https://revolut.com/referral/octaviory! metal14

| Jojopu explică (pentru Stefan454):

Mersi, vad ca merge dupa prima plata o sa ii primesc.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Toti vreti bani moca fara muncă bravo.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, este adevarat. Mai nou nu dau 50, dau 45. Oferta este valabila cand cineva intra pe Revolut prima data si tine cam 7 zile, timp in care poate sa dea linkul la cineva si primesc amandoi suma de bani. Dupa oferta dispare.
Apoi revine iar, acum cateva zile a revenit, tot asa pe o perioada limitata de timp. A revenit in special pentru utilizatorii mai vechi.

Chiar aseara am mai dat cuiva, daca doresti pot sa iti dau linkul meu

https://www.revolut.com/referral/bogdanjluu! a10121

(fara spatiu intre semnul exclamarii si "a", o sa scrie acolo ceva de 45, daca scrie free nu e bun)
bagi nr de telefon si o sa primesti un cod. Dupa asta, te trimite la aplicatie, o descarci si bagi acelasi numar de telefon sau codul primit prin sms. Dupa urmezi instructiunile si gata.

| DoarBogdan a răspuns (pentru DoarBogdan):

Intre semnul exclamarii si "a" nu este spatiu. Nu stiu de ce s-a pus asa. Este totul intr-un singura fraza, fara nici un spatiu happy

| Yurisa a răspuns (pentru DoarBogdan):

44 chiar, eu atat am primit laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Yurisa):

Da uite si tu ca nu a facut de pe linkul meu... Si am si vorbit frumos cu el :/
Huwaa

| Yurisa a răspuns (pentru DoarBogdan):

Chiar că hwaaahee hee)

| edit28 a răspuns:

Nu primes banii cei care isi fac cont, ci utilizatorul mai vechi care a facut referral. Si asta e valabil doar daca utilizatorul nou depune bani in contul creat.

| Yurisa a răspuns (pentru edit28):

Ba primesc, si ei si ala mai vechi. Conditia e sa faci o plata cu cardul, oricat de mica ar fi