| Anabelllll a întrebat:

Helllo!
În cât timp ajunge un transfer bancar facut din Italia-BancoPosta, catre România-FirstBank?
Mulțumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce sens are sa tot pui intrebarea asta, cand ai primit deja rapsuns la ea dar esti incapabila sa-l accepti?

https://www.tpu.ro/......anticipat/

| ReddY25 a răspuns:

Cam o săptămână

| KovacsB a răspuns:

Daca era o banca oarecare in cateva ore ajungeau banii.
Din BT la MontePaschi de exemplu daca pun banii pe la 9:00 la 14 :00 au intrat deja.
Dar BancoPosta este o SPA gestionata de ministerul economiei, ministerul de finante si se misca ca ochii in capul mortului.
Poate sa dureze si o saptamana.

| Hkhtfcvhu a răspuns:

Aproape orice serviciu ar trebui sa dureze sub 10 zile lucratoare maxim