| anonim_4396 a întrebat:

Hello. Vreau sa imi iau telefon nou si nu stiu de care sa imi iau.imi puteti da o parere va rog?big grin. Funda!love struck

Răspuns Câştigător
| spOOki96 a răspuns:

Pai eu ti-as recomanda Nokia, deoare sunt foarte rezistente.E foarte finut si super un Nokia X2, X3, 6303 sau Nokia 5800 daca doresti cu touchscreen. Sper ca ti-am fost de folos. Fundita?happy

7 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

Un Samsung s 3110 eu dina am si e farte bun: http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-samsung-s3110-2400

| Coryyyyy a răspuns:

Telefon cu touch scren : Samsung corby

| Alexa_9443 a răspuns:

Samsung s5230 love struck! Am si eu.

| Maryanoo a răspuns:

Motorola Defy-Touch Screen (rezistent la apa-primul si singurul din lume, rezistent la zgarieturi pe display si anti-shock), memorie max pana la 32 giga, 512mb RAM, camera de 5 megapixeli - 1200 lei. Sper sa iti placa si daca iti cumperi sa il folosesti cu placere!

| HelloKitty_9637 a răspuns:

Eh un telefon cat se poate de simplu daca ai deja aparat foto digital si mp4 sau audioplayer nu vad ce ce ai lua un telefon care are incorporate aceste lucruri. Unul cat mai simplu este indicat deoarece telefonul este desinat convorbirile. Economiseseste asa iti vei lua mai multe lucruri.