| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, cum reactionati în situația asta scăpată de sub control? Va duceți la magazinul alimentar sa cumpărați ceva și vedeți ca e usa încuiată și pe geam scrie INVENTAR. Bateți în usa ca sa întrebați cât mai durează, iar angajații și auditorii când aud ca bateți la una, se uita către voi, va scoate limba și va arata al treilea deget. Cum gestonati situația asta? Ce pot păți anagajatii dacă fac astfel de gesturi? Pot fi dați afara?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ma intorc cu o masca, eventual cu masca cu figura lui Trump. de acelea pe care le folosesc unii la spargerile bancilor;)
cu un pistol cu apa negru, nu de alta dar tot pentru amuzament :)

cand vor vedea aceia asa ceva sigur vor face pe ei de frica https://www.youtube.com/watch?v=X17GVBVhZSE

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce eu nu pot sa scot limba inapoi?

| dullcat a răspuns:

Oamenii normali pleaca pur si simplu cand scrie INVENTAR...

| siriusblack98 a răspuns:

Scot limba inapoi la ei si le arat al treilea picior. Desi la ce vanzatoare am la magazinul din cartierul meu, ceva imi spune ca le-ar cam placea genul asta de payback.