| LawlietL886 a întrebat:

Hey TPU!
Doresc să-mi cumpăr o ofertă de pe un joc pe Androide, vreau să plătesc cu cardul dar de fiecare dată îmi dă "Tranzacție nereuşită". Cum pot să rezolv problema?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai bani pe card. Sau cardul nu este acceptat de cei de la Google.

| Țoglă a răspuns:

Vezi dacă au alte modalități de plată.

| CarcotasulVesel a răspuns:

In alta parte ai putut sa platesti cu, cardul?
ai destui bani pe card?
ai un pin care iti vine ca sms si formularul in care bagi cardul nu are pin-ul ala?

nimic nu rezolva problema, da telefon la banca, aia au vazut, auzit si le viseaza si noaptea, toate problemele la plata cu, cardul