| Cami2003 a întrebat:

Salutare!
Am un card Visa și de fiecare dată când încerc să îmi achit călătoriile la STB cu cardul, pur și simplu îmi apare "tranzacție nereușită". Știe cineva din ce cauza?
Va mulțumesc!

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Contactează banca ce a eliberat cardul.

| sweetys a răspuns:

Mergi la banca, au ei nu stiu ce setari facute, asa pateam la uber. Dar ca sa fie mai simplu instaleaza aplicatia si platesti in aplicatie, 90 de minute si poti sa schimbi cate linii vrei.

| Cami2003 explică (pentru sweetys):

Mulțumesc de răspuns!
Problema a fost că au mai fost persoane in autobuz care n-au putut plăti în acest mod. O sa sun, mulțumesc!