| Panteraa a întrebat:

E mai convenabil sa faci un majorat la un restaurant sau intr-un club? De ce? Si in club poti sa duc mancare de acasa daca vreau sa fac o petrecere privata?

3 răspunsuri:
| AllyAllina a răspuns:

Daca faci in club se pot ocupa ei de mancare sau aduci tu, cum vrei

| Baies_Diana_Florina_1991 a răspuns:

Pai eu cred ca e mai bine sa o faci la un restaurant pentru ca este mai elegant.Sau eu cel putin numi-as face majoratul in club pentru. ca in club isi fac majoratul fetele mai rebele in plus cred ca, costa mai cu mult mai mult ca la restaurant.Devi asta e sfatul meu. Sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preferabil restaurant, eu sincer acolo mi l-am facut, am invitat in jur de 60 persoane prietenii/rudele, cu un dj frumos, l-am angajat pentru 1 seara, costurile nu au fost chiar asa de mari, bineinteles acum depinde de localitate/zona/restaurant/mancare, eu nu am adus nimic de acasa, am comandat meniu direct de la ei, trebuie sa vorbesti cu 1-2 saptamani inainte spun eu, poate iti fac si o reducere.
IN caz ca vrei un dj cu set lumini si etc, lasa un pm/reply aici, bineinteles si ieftin.