| Crisyy a întrebat:

Mereu cand vreau sa dansez la un majorat/petrecere/club parca inghet, nu pot sa ma mai misc cum fac acasa. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| SweetnothingAli a răspuns:

Eu spre deosebire de Dash nu iti recomand alcoolul mai ales daca nu esti obisnuita, cel mai bine la un majorat sau petrecere erste sa iti imaginezi ca esti singura pe ringul de dans si sa lasi inhibitiile la o parte deoarece fiecare danseaza in felul lui si este unic in felul lui. crede-ma functioneaza

2 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Raspunsul e sumplu:
Alcool. elimina inhibitiile...

| Ralu20 a răspuns:

Incearca sa ai mai multa incredere in tine! Cand ma blocam exact atunci cand trebuia sa dansez mergeam langa prietenele mele si dansam cu el [functiona]!